Çelik Çatı KayseriÇelik Çatı Kayseri

Modernliği, kullanışlılığı, hızlı ve kolay kurulum imkanıyla son zamanlarda eski tip çatıların yerini alan ‘‘Çelik Çatı’’lar, özellikle büyük ve açıklığı fazla olan yapıların üzerini kapatmak için tüketici tarafından çok sık tercih edilir oldu. Çelik Çatıların avantajlarını tek tek açarak ele almamızda fayda var;

Fiyat avantajı;

Çelik Çatıların maliyeti çok yüksek değildir. Bu durum da, fabrikadan çıkan Çelik Çatının üreticiye ulaşana kadar fazla fiyat farkı yüklenmemesi demektir. Binanıza normal betonarme veya kiremit bir çatı yaptıracağınızı düşünün; çok fazla işlemden geçileceği için doğal olarak çatının da fiyatı artacaktır. Çelik Çatı, fabrikadan belirli bir kalıpta ve montaja hazır olarak çıktığı için, normal çatılara oranla daha hesaplıdır.

Dayanıklılık;

Çelik Çatı çok sağlam bir malzeme olan demir çelikten yapıldığı için, doğal afetlere, hava şartlarına, aşırı soğuğa ve aşırı sıcağa karşı dayanıklıdır. Bu dayanıklılık sayesinde ‘Çelik Çatı kolay kolay yıpranmaz ve eskimez. Bu da Çelik Çatınızı uzun yıllar kullanmanız demektir.

Hızlı montaj ve teslimat

; Çelik Çatı fabrikadan çıktığı için, belirli bir aşamaya kadar üretimi tamamlanmıştır. Geriye sadece montajı ve tüketiciye teslim edilmesi kalmıştır. Bu işlem de ekibimiz için çok basittir. Firmamız Çelik Çatınızı en hızlı şekilde ve en güvenilir biçimde size teslim edecektir. Bu hizmet de sizin için hem zaman tasarrufu hem de birçok fırsat demektir.

Taşınabilme ve tekrardan montaj:

Çelik Çatı dilediğiniz yere taşınabilir, defalarca sökülüp yeniden takılabilir. Tek sefere mahsus bir montaj söz konusu değildir. Firmamız, dilediğiniz zaman bu imkanı size sağlayacak, uzman ekibimizi yollayarak sökme ve yeniden montaj hizmetlerini sizin için en hızlı ve en güvenilir şekilde yapacaktır.

Çelik Çatı Kayseri

Çelik Çatı konusunda uzman olan firmamız, Çelik Çatı ile ilgili daha sayamadığımız birçok kullanım imkanını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Firmamızda kurulum öncesi ücretsiz keşif hizmeti de ekibimiz tarafından müşterilerimize sağlanmaktadır.

Firmamızda çalışan elemanlarımız güncel yenilikleri takip etmekte, bu yenilikleri uygulamalarında kullanmaktadır. Elemanlarımız her ay belirli periyotlarda uzman eğitmenler tarafından eğitime tabi tutulmakta ve bilgilerinin güncelliğini sürekli korumaktadır.

Çelik Çatı Kayseri, uzun yıllar kullanılacak bir yapı olduğu için satın almadan önce iyi karar vermenizi, firma ve piyasa araştırması yapmanızı tavsiye ederiz. Daha sonra kaliteli bir Çelik Çatı seçimi yapmanız hem bütçeniz hem de güvenliğiniz için çok faydalı olacaktır. Çelik Çatı konusunda sorularınız için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Çelik Çatı Kayseri

Çelik Çatı Hangi Avantajları Sunar? Çelik Çatı Kayseri, Deprem yaşanma olasılığı oldukça fazla olan Türkiye’de, yüksek sayılardaki hayat kayıpları büyük oranda, yapıların depreme karşı güçlü dirence sahip olmamasından dolayı gerçekleşmektedir. Binayı taşıyan temel sistemlerin güçsüz şekilde inşası depremlerde çok büyük risktir. Çelik çatıların önemi, işte bu anda deprem anlarında, binanızın kendi ağırlığına ek yük meydana getirmeyerek can ve mal kaybını çok büyük oranda azaltmaktadır.

Çelik Çatı Kayseri

Bugüne kadar aşina olduğunuz çatı kaplama sistemlerinden, yapısındaki gelişmiş teknoloji ve estetik görünüm sayesinde ön plana çıkıyor. Ürünlerimiz yeni nesil inşaat teknolojileri için vazgeçilmez bir sistemdir. Siz de binanızın çatısının güçlenmesini istemez misiniz? Çatınızın güçlenmesine yapacağınız yatırım, gelecekte karşılaşacağınız afetlere karşı bir sigortadır.

Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi ve keşif talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Yapı Denetim