KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Firmamız Akm Çelik Çatı, 1980 Yılından itibaren Demir Çelik sektöründe görev alan Yalçın AKMAN tarafından kurulmuş olup Çelik Çatı, Benzinlik Kanopii Sistemleri, Raylı Otomatik Demir Kapı ve Demir Kamelya Sistemlerinin üretim ve montajını yapmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana, sürekli gelişmeyi ve müşteri odaklılığını benimseyen AKM METAL & AKM ÇELİK ÇATI, sektörüne sürekli yatırım yapan, markasal sorumluluğun bilincinde bir firmadır. AKM METAL & AKM ÇELİK ÇATI uluslararası kalite ve standartların uygulanmasında deneyimli bir kadroya sahiptir.

Sürekli büyümeyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız, üretim kapasitesini dolayısıyla istihdam sayısını günden güne artırarak, bölge ve ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte, makine departmanımızı sürekli geliştiren ve çalışanlarımızın eğitimlerine yönelik girişimlerde bulunan firmamız yoluna emin adımlarla devam etmektedir.


Misyonumuz:

Akm Çelik Çatı, kaynaklarını etkin şekilde kullanan, çevreye duyarlı, gelişmelere açık ve müşterilerine kaliteli ürün ve hizmeti sunar, ülkemizin önde gelen bir şirketi olmak amacıyla çalışır.

Vizyonumuz:

Toplam Kalite Yönetimi felsefesinin ışığında bölgemizdeki öncü konumunu daha ileriye götürerek, bütün paydaşlarımızın beklentilerini üst düzeyde karşılamak ve sektörümüzde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmaktır.
Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi ve keşif talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.