Raylı Otomatik Demir Kapı


Raylı Otomatik Demir Kapı

Kapılar hem uygarlığın simgesi hem de güvenliğin bir numaralı geçiş gereçleridir. Güvenli olmakla birlikte, estetik değerlere uygun olması da misafirlere ve davetlilere daha henüz girişte dekoratif bir estetiklik değeri sunacaktır.

Kapılar, kullanım alanları ve amaçları doğrultusunda birbirlerinden ayrılmaktadır. Her birinin amacı içeri ile dışarı adı verilen bölgeleri birbirinden ayırmak ve giriş çıkışlarda güvenliği sağlamaktır. Ancak gelişen teknoloji ve dekorasyon kanalları ile birlikte kapılarda aynı zamanda estetik ve otomatik olma özellikleri de kapıların ana hatlarına eklenmiştir.

Ancak yüksek güvenlikli sitelerde otomatik kapılar her daire sakinine özel olmak şartıyla kullanılan ve otomatik kapıların hassasiyetine bağlı olarak çalışan kartla ile de kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra bazı yerlerde sese ve göze odaklı, sahibini tanıyan otomatik kapılar da mevcuttur. Yine aynı şekilde fotoselli kapılar ve garaj kapıları en fazla ihtiyaç duyulan ve tercih edilen kapı çeşitleridir. Garaj kapıları araç sahipleri için kumandalı olarak üretilmektedir. Fotoselli kapılar ise ışığa duyarlı olarak çalışmaktadır.

Raylı Otomatik Demir Kapı

Otomatik raylı yana kayar kapı sistemleri ; Site , apartman , kamu kurum kuruluşları , askeri ve emniyet nizamiye girişleri gibi oldukça geniş bir alanda kullanırlar . Otomatik kayar kapılar ve motorlu yana kayar raylı kapı sistemlerimiz için kapı tonaj ağırlıklarına göre motor seçimleri , ücretsiz projelendirme ve mimarinize uygun estetik kapı imalatlarımızla mutlaka bizimle iletişime geçiniz.


Raylı Otomatik Demir Kapı

Raylı Otomatik Demir Kapılar, motorlu ve elektronik sistemlerle çalışmaktadır. Endüstriyel ve kişisel kullanımlar için tasarlanarak üretilmiştir. Raylı Otomatik Demir Kapı, kullanıldıkları alanlarda giriş ve çıkışların otomatik olarak yapılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Raylı Otomatik Demir Kapıların motorları monofaze elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Sürgülü kapıların boyut ve ağırlıklarına göre motor güçleri değişmektedir. Raylı Otomatik Demir Kapılar otomatik kapanma fonksiyonları sayesinde siz giriş yapmak için açtığınızda açık kalma riski olmadan tekrar kendiliğinden otomatik olarak kapanır.

Raylı Otomatik Demir Kapı

Ücretsiz keşif, ölçülendirme ve fiyatlandırma talebinde bulunmanız halinde kısa sürede uzman ekibimiz bulunduğunuz ortama gelerek istediğiniz ölçü, kalite ve desende Raylı Otomatik Demir Kapı ölçü ve fiyatlandırması yapıp montaj ve nakliye dahil fiyatı tarafınıza sunacaktır. Uygun ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi ve keşif talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Mevzuat